Geoblog.pl    Rybak    Podróże    51.Budapeszt jest the best    wyruszamy w drogę
Zwiń mapę
2014
29
gru

wyruszamy w drogę

 
Polska
Polska, Kosakowo
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 0 km
 
Wyruszamy z domu z wieloma przesiadkami, ale na końcu ma być Budapeszt. Najpierw autobus, potem kolejka, a następnie Polski Busem docieramy do Katowic gdzie następuje przesiadka do autobusu który dowiezie nas na miejsce.
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Komentarze (0)
DODAJ KOMENTARZ
 
Rybak
Przemek
zwiedził 25% świata (50 państw)
Zasoby: 796 wpisów796 117 komentarzy117 5625 zdjęć5625 0 plików multimedialnych0
 
Moje podróżewięcej
30.04.2026 - 30.04.2026
 
 
25.10.2025 - 25.10.2025