Geoblog.pl    Rybak    Podróże    55. Sylwester w Sarajewie    kolejny raz w Budapeszcie
2016

kolejny raz w Budapeszcie

Węgry
Węgry, Budapeszt

O Budapeszcie pisałem już wiele razy. Piękne miasto, ale z tego w nim pobytu jestem mocno niezadowolony. Po pierwsze za krótko, jak na taką śliczną stolicę, po drugie w hotelu w którym spaliśmy ( hotel Rila) okradziono mnie i moją przyjaciółkę. Jej zginęły pieniądze, a mi lustrzanka za kilka tyś złotych. Niestety nie otrzymaliśmy żadnej pomocy, a personel hotelu nie był zainteresowany jej udzieleniem. Monitoring jest tylko na parterze, a wejściu mieli kontrolować przepustki, ale nic takiego się nie działo. Przestrzegam więc przed hotelem Rila http://www.hotelrila.com/ . Więc zamiast rano zwiedzić jeszcze troszeczkę okolice, użerałem się i nic z tego nie wynikło. O 11 nastąpił wyjazd w kierunku Krakowa

zula - 2016-01-05 13:34
O bardzo przykre...ale aby obsługa nie reagowała ?! Należało wezwać policję by pozostał protokół z kradzieży w celu odszkodowania od hotelu.
No ale łatwo mi się piszę jak czytam bo inaczej przeżywa się dany moment na miejscu zdarzenia ...

Rybak
Przemek
Zasoby: 788 wpisów788 117 komentarzy117 5365 zdjęć5365 0 plików multimedialnych0

25.08.2023 - 08.09.2023

06.05.2023 - 06.05.2023